סדנת פינטרסט

סדנת פינטרסט לעסקים


במשך שנים חקרתי את הרשת הזו את פינטרסט ואת אפשרויות השיווק שקיימות בפינטרסט את חלקן הגדול ניסיתי בעצמי ואני יכולה להעיד שגם קיבלתי תנועה לאתרים שלי  וגם שיחות טלפון מלקוחות מתעניינים! וגם עוד השפעות נוספות שאפרט עליהן בסדנת פינטרסט הקרובה.

מבחינתי הייתי בוחרת לפתוח קורס עם מס' מפגשים בכדי לחשוף את כל מה שאני יודעת על פינטרסט אך החלטתי שמכיוון שאין עדין מודעות לחשיבות קביעת נוכחות בפינטרסט להכיר לבעלות ובעלי עסקים או בלוגריות את פינטרסט ולאפשר בסדנה להיחשף לתכנים ולשיטות השיווק בפינטרסט וללמוד מקדימה ומאחורה את הטריקים החשובים לקידום ושיווק העסק שלכם, בפינטרסט ומחוצה לה.


מה יהיה בסדנת פינטרסט הקרובה?

 ב 8.3.2016 תתקיים סדנת פינטרסט לבעלי עסקים של 4 שעות בהן נתמקד בשיטות שיווק ואסטרטגיות שיווק בפינטרסט לעסק שלכם, הסדנה מחולקת ל4 מודולים
בהם נלמד:
1. אסטרטגיות השיווק בפינטרסט והכוח הסודי שלה
2. פינטרסט צעד אחר צעד ומה הסוד בכל הסיפור
3. מקסום השיווק והקידום בפינטרסט
4. יצירת תוכן ויראלי בפינטרסט
סדנת פינטרסט לבעלי עסקים

איזה בונוסים יקבלו משתתפי סדנת פינטרסט?


1. חוברת תרגילים לשיווק בפינטרסט - חוברת תרגילים מפורטת עם משימות ותרגילים ממוקדים לחומר של בסדנת פינטרסט.

2. ספר פינטרסט לעסקים – עם סודות השיווק בפינטרסט ספר של כ 90 עמ' עם החומר שנלמד ועוד.

3. קבוצה סגורה בפינטרסט ובפייסבוק למשתתפי הסדנה בלבד!

4. וובינר אינטרנטי – למשתתפים בלבד בו אענה לשאלות ועזור למשתתפים להתמקד וליישם מה שלמדנו (מועד והנחיות ישלחו במפורט למשתתפים)

5. המשתתפים יקבלו הנחה בשווי מחיר הסדנה – 350 ₪ הנחה לקורס המשך של פינטרסט לעסקים שיווק מעשי (קורס מתקדם לפינטרסט עם כ-5 מפגשים עשירים בתוכן מרתק)

6. 'קופסת' ההפתעות – מאגר של כלים חינמיים שיעזרו למשתתפי הסדנה לשווק בפינטרסט

 סדנת פינטרסט


למי סדנת שיווק בפינטרסט מיועדת?


סדנת שיווק בפינטרסט לעסקים מיועדת גם לאנשים שנמצאים בפינטרסט וגם לאנשים שעדיין לא הכירו לעומק את יכולות הרשת הזו, לבעלות עסקים ובעלי עסקים מהתחומים הבאים: 

לבעלי עסקים שהם מוכרי שירותים: שיווק, ייעוץ עסקי, ייעוץ מכל תחום, נדל"ן, תיירות, מסעדנות (קייטרינג או מסעדות מקומיות)

לעוסקים בתחומי העיצוב, היצירה, האומנות השימושית והויזואלית: עיצוב פנים, עיצוב אופנה, תכשיטנות, עיצוב שיער, איפור, סטיילינג, צילום, בלוגינג, אדריכלות, אומנות ועוד.

בעלי עסקים שיש להם חנות וירטואלית, ורוצים להגדיל לשם תנועה (etsy, מרמלדה, יו- בוטיק)
במה שונה סדנת פינטרסט מסדנאות אחרות? 


אני חושבת שהשוני הוא בגישה ובהתנסות האמיתית שלי עם פינטרסט ככלי שיווקי לעסק שלי, ההבדל המהותי הוא המחקר המעמיק רב השנים שגיליתי בפינטרסט, אני חושבת שאני יכולה לחשוף בעלי עסקים יוצרים ויוצרות, בעלי עסקים עם מוצרים או שירותים לעולם שיווקי חדש ומוביל שמשפיע ושונה מערוצי שיווק אחרים, אך יחד עם זאת באמצעות פינטרסט ניתן ללמוד על שיווק וניתן גם להנות מתהליך השיווק וגם.. לראות תוצאות!

איפה ומתי תתקיים סדנת פינטרסט:

ב 8.3.2016 יום שלישי בין 9:15 – 13:15 במכללת קמפוס
רח' לח"י 31, בני ברק (בסמוך לקניון איילון ואי די דיזיין סנטר ברמת גן) 6 דק' הליכה מהרכבת.
* יש להביא מחשב נייד, תמונת לוגו של העסק שלך + להגיע עם פרטי הגישה למייל ולפייסבוק שלכם (שם משתמש וסיסמה) + כלי כתיבה ומחברת.למה חשוב לך כבעל עסק להיות נוכח בפינטרסט?
פינטרסט היא רשת חברתית שונה, שפועלת אחרת מכל העקרונות שהכרתם עד כה. יחד עם זאת ברגע שלומדים את העקרונות בתוך פינטרסט אתם מבינים פתאום איך שיווק אמיתי צריך להתבצע ולקרות! באמצעות פינטרסט אפשר ללמוד איך לצאת מחוץ לקופסה, איך לגעת ולהגיע ללקוחות גם ברשתות חברתיות אחרות.

היום עסקים רבים מוכרי שירותים משתמשים בפינטרסט במגוון צורות מקוריות, שמספקות גם תנועה וגם מענה לשת"פ יעיל עם לקוחות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד