פינטרסט לעסקים

פינטרסט - מה עושים עם זה?

כשאני מפזרת לכל עבר תצטרפו לפינטרסט! 
התגובה הראשונה לרוב.. זה- מה זה פינטרסט?
עוד רשת חברתית?
אז כן!

פינטרסט היא עוד רשת חברתית, אבל היא כל כך שונה מקודמותיה עד כדי כך שהיא עקפה בסיבוב הרבה רשתות אחרות וניתן לומר שפינטרסט בהחלט בשלישייה הפותחת, אחרי פייסבוק וטוויטר! כמות השעות שמבלים בה משתווה כלמות הזמן שאנו מבלים בפייסבוק (בינינו אני אישית מבלה יותר בפיטנרסט ואפילו נהנית יותר! מאשר בפייסבוק).

פינטרסט היא מקום נוח, יש בה תחושה שלא מנסים לשווק לנו. פינטרסט מעל הכול היא רשת של תמונות של ויז'ואלים ווידאו, דברים שקשורים לזמן הפרטי שלנו, דברים שאנחנו אוהבים לראות, ולשמוע, בעיניי פינטרסט הוא כמו קניון עצום ואינסופי של יופי, של תחומי עניין מגוונים, של השראה! אין ספק שפינטרסט היא מאגר וזיואלי להגשמת החלומות שלנו!

למה אני מתכוונת? 
היופי בפינטרסט הוא שאם חלמתם לדוגמא:
לצאת לטיול סביב העולם... אתם יכולים לאסוף תמונות ולנעוץ אותם בקלות מכל אתר בעולם לתוך אלבומים (לוחות השראה) משלכם, לתת כותרת ללוח ההשראה ולהמשיך במסע של הצייד! אחר יעדים מקסימים נוספים למקום הבא שבו תטיילו.

לסיכום פינטרסט היא רשת שמגשימה לכם את החלום:
על החתונה האידאלית,על הטיול הבא שלכם, על המתנה שאתם רוצים לקנות, על הדירה החלומית שהייתם רוצים או על המכונית שרציתם או אפילו על האשה/הגבר/המשפחה והחוויות שהייתם רוצים לחוות...
וכל המסעות וההגשמה הזו נעשית על ידי צבירת תמונות או וידאו לתוך מאגר של תמונות מאותו נושא - וכשבא לכם אתם יכולים לפשפש בתוכו ולתהות מה אם... או בכלל לנסות להגשים קמצוץ ממנו. (אמרנו לוח חזון?) 

 סדנת פינטרסט

דוגמאות למה אפשר לאסוף, ללמוד ולקבל השראה באמצעות פינטרסט:


הנה מס' דוגמאות קטן מאוד ללוחות השראה - כי אין טוב ממראה עיניים:
לוח השראה כללי: 
Follow חגית אמיתי Grafficted's board השראה inspiration on Pinterest.

לוח פינטרסט - על פינטרסט, סדנת פינטרסט והמון מידע מעניין
Follow חגית אמיתי Grafficted's board פינטרסט on Pinterest.

לוח השראה לטיול החלומי שהייתי רוצה לטייל- בכל המקומות המדהימים.. שהייתי רוצה לראות
Follow Tammi's board ****Travel the World COMMUNITY/GROUP BOARD**** on Pinterest.
הנה עוד דוגמה ללוח השראה שיצרתי לסטודיו החלומי שהייתי רוצה שיהיה לי
Follow חגית אמיתי Grafficted's board הסטודיו החלומי שלי studio inspire on Pinterest.
התכשיטים המשגעים שהייתי רוצה ומצאתי בפינטרסט
Follow חגית אמיתי Grafficted's board תכשיטים | Jewelry on Pinterest.
הבגדים שאני הכי אוהבת בפינטרסט
Follow חגית אמיתי Grafficted's board women's fashion | אופנת נשים on Pinterest.
קינוחים ומתכונים של אוכל בפינטרסט
Follow חגית אמיתי Grafficted's board Chocolate i love it on Pinterest.

לאלו עסקים פינטרסט פונה? 

בעלי עסקים, בעלי חנות וירטואלית/ אונליין {אטסי,מרמלדה}, בלוגריות, יוצרות, מעצבות, העוסקות במלאכת יד או לייפסטייל, מעצבות תכשיטים, מעצבות אופנה, מעצבות פנים, מתכננות אירועים, צלמות, עצמאיים מתחום האוכל והתזונה, מתחום התיירות ועוד ועוד... 


מה יש לך בעל עסק לחפש בפינטרסט? 

בפינטרסט יש קהל עם כוח קנייה עצום,93% משתמשים בפינטרסט לתכנון הקנייה שלהם, קהל נשי ברובו (בין 70-85%...) הקהל שנמצא בפינטרסט יותר זמן מכל רשת חברתית אחרת כולל פייסבוק!

אני חושבת שבעלי עסקים צריכים להבין בעיקר שהנוכחות שלהם חייבת להיות עכשיו בפינטרסט כי היופי של פינטרסט שהיא לא זועקת לנו "מכירה" או "קנו עכשיו" פינטרסט באמצעות סיפורים ותמונות מרגשות, ובעיקר באמצעות מראה עיניים, גורמת לנו לחפש את הדברים האלו שאנו אוהבים ולהתאמץ עבורם ואפילו אולי.. לקנות אותם. (87%  קנו משהו בזכות פינטרסט).

עוד נקודה למחשבה, לכם בעלי העסקים! תנסו לחפש אנשים שיש להם פינטרסט - ואם תסתכלו מקרוב תוכלו ממש ללמוד על אותו אדם (לקוח פוטנציאלי)- על המאוויים שלו על הרצונות על החלומות ומה הוא היה רוצה שיהיה לו חומרית או רגשית. 


כמו כן פינטרסט היא פלטפורמה חברתית שקל להשתמש בה. אין צורך בידע טכנולוגי מורכב, אך יש צורך לדעת להשתמש בפינטרסט כראוי, כך שלא יגרם נזק לשיווק העסק שלכם.

סדנת פינטרסט

כן זה קורה! אני פותחת סדנת פינטרסט לעסקים! פה כל הפרטים

פינטרסט היא ערוץ השיווק החדש להגדלת חשיפה ומכירות בעסק! ולי יש כל כך הרבה מה ללמד על פינטרסט ולכם יש הזדמנות להשתתף בסדנה חשובה ומעניינת על שיווק בפינטרסט,בסדנה:

  • נלמד על שיווק ויזואלי, חוויתי וריגשי שמניע לפעולה בקלות רבה יותר.
  • נכיר קהל עם עוצמת קנייה שלא קיימת בשום רשת אחרת.
  • תיחשפו לערוץ שיווקי שבו ניתן להגדיל מכירות בהשקעה של  0 ₪!
  • נדבר על מקסום מקורות שיווק אחרים שיש לכם:אם זה דף עסקי בפייסבוק, דף נחיתה, אתר או בלוג, חנות וירטואלית – פינטרסט מניעה את תנועה אליהם והופכת גולשים אקראיים ללקוחות פוטנציאליים.
 

מדריך פינטרסט

למדריך פינטרסט ולרשימה הפרטית שלי (יש שם המון תוכן טוב ומתנות)  וגם עדכונים על סדנת פינטרסט לשיווק עסקים השאירו פרטים פה:אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד