ערכת סט עיצובים לניוזלטרים, לדפי נחיתה ולפייסבוק - חבילת גרפיקה משגעת!!!

מה זה ערכת סט עיצובים?

חבילת גרפיקה מוכנה עם יותר מ4,000 עיצובים כולל גרפיקות עם כיתובים בעברית, אלמנטים מעוצבים בעברית, כמו : כפתורים בעברית לאתר, לבלוג, לדפי נחיתה ולניוזלטר שלכם, חותמות בעברית, חיצים מעוצבים, עיצובים לפייסבוק, תוויות אחריות, תוויות לעיצוב, סרטים, גרפיקות מתנות, ועוד ועוד..
והכול ב 11 גווני צבע שונים!!!
עיצוב אייקונים- מתוך ערכת סט העיצובים


איך ערכת סט העיצובים עובדת? 


ערכת סט העיצובים היא תיקייה עם תמונות וגרפיקות עם רקע שקוף תמונה שתוכלו לשים על רקע צבעוני, לאחר רכישת הערכה תקבל 2 אימיילים לדוא"ל שלך- אחד עם גישה להורדת הערכה, מייל שני עם פרטי גישה לקורס סגור בו תוכל לצפות בסרטוני וידאו שונים שיסבירו לך איך לעצב + טיפים ושיטות לעצב ולשווק בקלות את העסק שלך. שאלות נפוצות על ערכת סט העיצובים

צריך פוטשופ לערכת סט העיצובים? 
ממש לא - כל פלטפורמה או מקום שבו אתה יכול לשים תמונה, כמו אתר, בלוג, דף נחיתה או ניוזלטר- אין צורך בתוכנה חיצונית בוודאי שלא צריך ידע בפוטושופ. 


האם ערכת סט העיצובים היא תוכנה? 
לא- ערכת סט העיצובים היא חבילת גרפיקה שמגיעה עם תיקיות למחשב ובתוכן תמונות עם רקע שקוף. 
כלומר בכל מקום שבו אפשר להוסיף תמונה אפשר להשתמש בערכת סט העיצובים. מי צריך את ערכת סט העיצובים ולמה? 
כל בעל עסק, גם אני כמעצבת משתמשת בערכה שבניתי- למאמרים בבלוג, לניוזלטרים, לדפי הנחיתה שלי, זה פשוט כלי שימושי שכל עצמאית ועצמאי חייבים שיהיה להם אותו. מה עוד מקבלים עם הערכה? יש בונוסים
כן יש בונוסים!!!
הבונוס הכי שווה הוא קורס וידאו עם סרטוני וידאו שילמדו אותך מלא דברים, על איך לעצב לבד? איך לעצב באנר, איך לעצב קאבר לפייסבוק, איך לעצב סיכה לפינטרסט, איך להשתמש בערכת סט העיצובים ועוד מלא מלא סרטונים וטיפים. 


הנה הצצה לאזור הסודי שרק רוכשי הערכה מקבלים גישה אליו: 

זה יקר לי... 
אם מחיר הערכה יקר לכם, יש אפשרות לשלם בתשלומים, כך שכל תשלום הוא מחיר של מחסנית דיו- מקסימום.... כבעל עסק שחשוב לו העסק שלו והנראות שלו, המחיר משתלם ביותר- כי רק על עיצוב לפייסבוק ייקחו מכם כ500 ש"ח רק על עיצוב דף נחיתה אחד ייקחו עוד 800 ש"ח - עם הערכה אתם לא מוגבלים לכמות סקיצות, לא מוגבלים לעשות מה שאתם רוצים, יש לכם יותר מ 4000 עיצובים שתוכלו לשלב אותם עד אינסוף ובמינימום השקעה!!!למי ערכת סט העיצובים מיועדת?

לבעלי עסקים- עצמאיים, כל מי שיש לו דפי נחיתה/ דפי השקה, כל מי שמתפעל ניוזלטרים ורוצה אותם מרעננים, מעוצבים ורוצה לעשות זאת בקלות. 

מה אומרים על הערכה??

"רציתי להגיד לך תודה ענקית! מאז השינוי כמות הלידים עלתה פלאים (ולא עשיתי שום שינוי אחר), אז זו כנראה הערכה- שמח שהכרנו. לכל מי שמתלבט מתוך התנסות אני יכול לומר כי מדובר בהשקעה משתלמת. הערכה שדרגה את דף הנחיתה והביאה לגידול נאה בכמות הלידים. מומלץ!"
אורי יהב
בית ליאור- מרכז לטיפול התנהוגית ABA


"הערכה מושקעת מאוד ומכל טוב, כל כך הרבה סוגים של עיצובים ושפע של צבעים. גם הסרטונים ברורים ופשוטים להבנה. לגמרי מצדיק את הכסף וכל הכבוד . מומלץ מאוד!"

אריאלה פלפל
יועצת אישית ותעסוקתיתגם אני רוצה את ערכת סט העיצובים! איך אפשר להשיג אותה?? 
לחץ פה ובצע תשלום ותקבל לאימייל שלך גישה לקורס וידאו ואת הגישה להורדת הערכה אליך למחשב!


דוגמה לאיך לעצב פוסט לפייסבוק עם ערכת סט העיצובים?


לעוד סרטונים ולערכת סט העיצובים קבלו גישה ישירה ולחצו בכפתור:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד