פינטרסט לעסקים- איך לשמור על אש דולקת???

פינטרסט - רשת חברתית לוהטת..

פינטרסט היא רשת חברתית, כן עוד אחת... אבל.. לא בדיוק! זוהי רשת חברתית עצומה שכבר להיט שנים בחו"ל, עם כמות משתמשים עצומה, עם צמיחה שעוקפת בגדול- אבל ממש בגדול את הצמיחה בפייסבוק לדוגמה. הפוטנציאל של הרשת עצום כי להבדיל מרשתות אחרות, החזון של פינטרסט והגישה שלהם ללב שלנו היא:
החיבור בין אנשים ברחבי העולם באמצעות ודרך גילוי דברים, דברים אהובים כמו: ספר, חפץ, סגנון, תכשיט, ריהוט, אירוע, צילום, טעם ועוד.. דברים שחושפים קשר המשותף לאנשים.

אז... מי שלא מכיר את פינטרסט אני ממליצה לו להתחיל לקרוא על פינטרסט במדריכים על פינטרסט שכתבתי פה:
איך לשמור על אש דולקת בפינטרסט
אז אני אתחיל בכך, שאני עוקבת אחרי הרשת הזו שנים, וחלו בה המון המון שינויים, כתבתי מדריך (שאפשר לקבל גרסה לייט שלו אם תרשמו לרשימה שלי)  המדריך עבר בערך 3 שינויים ועוד אחד מחכה לו. למה אני מזכירה את זה??

כי בתחילת דרכה פינטרסט קידשה ואף עודדה בצורה ברורה את הכפתור הכי לוהט שלה אחרי כפור ה: pinit, היה כפתור שקראו לו: repin - שהיום הוא נגוז, נעלם, התאדה... ובמקומו כפתור ה pinit משמש גם ככפתור נעיצה וגם ככפתור נעיצה מחדש. 

אז מה הביג דיל??

הביג דיל הוא שמה שמייחד את פינטרסט לעומת רשתות אחרות זה החיים- יותר נכון אריכות החיים של כל סיכה וסיכה בפינטרסט, אם יש לכם סיכה להיט, היא תמשיך להיות כזו כל עוד עוד ועוד אנשים או עוקבים ינעצו אותה, כל נעיצה של הסיכה מעלה אותה בפיד הראשי של אנשים ובעצם יוצר קיום אינסופי לתוכן שלנו.

האופי של פינטרסט כרשת חברתית וחלק מייחודה היא היותה ויראלית - אחד מאבני החן בפינטרסט היא הדרך שבה שומרים על האש דולקת בפינטרסט, האפשרות לנעוץ מחדש repin חומרים שנעצנו לתוך לוח ההשראה שלנו בעבר.
הפעולה הזו של repin הופכת את הנוכחות שלך חייה, קיימת וכל זאת בתהליך פשוט בו אנשים מוצאים תמונות שלך בלוחות שהכנת ולוחצים- repin ובכך העבודה שלכם נחשפת בפני העוקבים של אותו אדם שביצע ניעוץ מחדש repin, העוקבים האלו יכולים להיחשף לסיכות האלו ולנעוץ גם הם את הpin /תמונה שלך מחדש וחוזר חלילה.
תהליך זה של repin מביא את ההשראה והעבודה שלכם למקום של נוכחות מתמדת.
להבדיל מרשתות אחרות שלרוב אתה זה שמעלה את הפרסום לפיד מידי פעם יש שיתופים של אחרים- בפינטרסט ככל שהתוכן שתעלו אליה יהיה מלא בהשראה ועניין, כך יותר אנשים יתעניינו ויינעצו את הסיכה ויציפו את התמונה בפיד של העוקבים שלהם. 
חיי המדף של סיכה מעניינת בפינטרסט והוויראליות שלה היא עצומה יותר מכל רשת חברתית אחרת.
שוב, שימו לב הדרך ליצירת ויראליות כזו היא בין השאר הקפדה ליצור סיכות מעניינות ומעוררי השראה, אלו יביאו את העבודה שלכם לצוף כל פעם מחדש בדף הראשי בפני עוקבים חדשים שמבצעים repin וחושפים את העוקבים שלהם לעבודה שלכם.

אם יש לך חנות במרמלדה או חנות באטסי או כל אתר עם חנות וירטואלית, חשבו איזה מדהים זה שהמוצר שלכם כל הזמן יצוף ויהיה בכמה שיותר לוחות של משתמשים, כך שיוכלו להגיע למוצר שלכם קלות ולהשאיר אותו בתודעה. ... ותחשבו על זה.

איך לבצע repin?

בעבר היה כפתור שנקרא -repin - ניעוץ מחדש- אך כיום הכפתור הרגיל של pinit עושה בדיוק את מה שהכפתור הישן היה עושה- מאפשר לכם למקם ולשמור את התמונה באלבום משלכם ובצעד זה להמשיך ולהפיץ הלאה את הסיכה. 

לאחר לחיצה על כפתור הpinit שייכו את הסיכה ללוח המתאים שיצרתם, אם אתם רוצים גם הפיצו בפייסבוק או טוויטר, ולחצו אישור- וזהו!!!ביצעתם repin - נעיצה מחדש של הסיכה וע"י, כך שמרתם על האש דולקת!!! ברשת הלוהטת
פינטרסט :-)

זהו! עכשיו מה שנשאר לכם זה להירשם לרשימה שלי על פינטרסט, לקבל מדריך מתנה ומלא טיפים וטריקים... 
אל תשכחו גם לעקוב אחריי בפינטרסט!!!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד