שיעורים פרטיים בגרפיקה

שיעורים פרטיים אונליין באילוסטרייטור בפוטושופ ובאינדיזיין

אז איך שיעור פרטי אונליין עובד?

שיעור פרטי אונליין נשמע לרוב, מאיים, נכון?? נשמע מעט לא אישי.. או כאמור לא יעיל- אך ההפך!! סטודנט יקר, הפורמט הזה הוא בין המצבים הנוחים הקיימים, הוא חוסך לכם שעות רבות והמון כסף! אין לך צורך לנסוע עד לבית המורה ולבזבז זמן יקר וכסף לנסיעות, השיעור הפרטי מתקיים בזמן שנוח לך! במקום שנוח לך! העבודה אונליין מאפשרת לי להדגים לך אונליין את החומר הנלמד ובפרט מאפשרת לי לבדוק את דרך העבודה שלך! ותוך כדי להעיר הערות בונות שיוכלו להפוך אותך למקצוען. 


אז האם שיעור פרטי אונליין זה מסובך כמו שזה נשמע?
ממש לא! בהמשך אדגים לכם שלב אחר שלב, צעד אחר צעד איך השיעור מתקיים. 

מה זה כרטיסיות שיעור פרטי?
בשביל שנוכל למצות את השיעורים עד תום ולהספיק את החומר הנלמד, יצרתי 3 כרטיסיות שמותאמות לצרכים ולתקציב המתאים עבורך. כמובן חשוב להבהיר שבכדי לכסות את כל החומר הרצוי עדיף לדאוג לעצמך לכרטיסייה מקצועית עם מספר רב של שיעורים. 

אז למה כרטיסיות? 

כרטיסיות שיעור פרטי, הן דרך מעולה ליצור מסגרת התחייבות שלך כתלמיד לתהליך הלמידה שדורש זמן והשקעה רבה, מניסיוני הרב במתן שיעורים פרטיים בעיצוב גרפי ובגרפיקה, שמתי לב שאנשים ששילמו מראש היו מחוייבים יותר להתליך וללמידה וגם השיגו את מה שרצו בפנייתם אליי! הכרטיסיות של השיעורים הפרטיים שיצרתי מאפשרות לך גם לחסוך בעלויות של פר שיעור, מעבר לחסכון בזמן ובכסף להגיע לבית המורה הפרטי, מחיר של שיעור פרטי בכרטיסייה הוא מחיר מופחת משיעור פרטי בודד, כמו כן בבחירת כרטיסיות מתקדמות מקבלים ממני שיעור חינם או מס' שיעורי תגבור חינם! בהתאם לסוג הכרטיסייה. 

אז איך זה עובד? 

לאחר שאתה בוחר כרטיסייה מתאימה לשיעורים הפרטיים שלך, יוצר קשר איתי, אנו מתאמים יחד זמן שנוח לשני הצדדים  ומתחילים בעבודה.

בחר כרטיסייה לשיעור פרטי:


כרטיסייה לייט { שישה שיעורים פרטיים כפולים של שעתיים כל מפגש }
  • כולל מפגש כפול של שעתיים כל מפגש
  • כולל קביעת פגישה אונליין בזמן שנוח לתלמיד ולמורה. (ניתן בשעות הבוקר/צהריים/ערב)
  • כולל שיעורי בית ובמידת הצורך הסברים כתובים.
  • כולל שיעור מסודר בהתאם לצורכי הסטודנט.
  מחיר כרטיסייה לייט: 6X 350 ש"ח + מע"מ (2,100 ש"ח כולל מע"מ). 

  דבר/י איתי (חגית) : grafficted.learn@gmail.com השאר את הפרטי הטלפון שלך ומועד שנוח לך ואחזור אליך בהקדם האפשרי. 

  שיעור של שעה מתנה!
  כרטיסייה פופולרית {תשעה שיעורים פרטיים כפולים של שעתיים כל מפגש}
  • כולל מפגש כפול של שעתיים כל מפגש.
  • כולל קביעת פגישה אונליין בזמן שנוח לתלמיד ולמורה. (ניתן בשעות הבוקר/צהריים/ערב).
  • כולל שיעורי בית ובמידת הצורך הסברים כתובים.
  • כולל שיעור מסודר בהתאם לצורכי הסטודנט.
  שיעור של שעה מתנה!


  מחיר כרטיסייה פופולרית: 9X 350 ש"ח + מע"מ (3,150 ש"ח כולל מע"מ). 

  דבר/י איתי (חגית) : grafficted.learn@gmail.com השאר את הפרטי הטלפון שלך ומועד שנוח לך ואחזור אליך בהקדם האפשרי. 

  שיעור של שעתיים מתנה!
  כרטיסייה מקצועית {12 שיעורים פרטיים כפולים של שעתיים כל מפגש}

  • כולל מפגש כפול של שעתיים כל מפגש.
  • כל שיעור כפול 
  • כולל קביעת פגישה אונליין בזמן שנוח לתלמיד ולמורה,
   (ניתן בשעות הבוקר/צהריים/ערב).
  • כולל שיעורי בית ובמידת הצורך הסברים כתובים.
  • כולל שיעור מסודר בהתאם לצורכי הסטודנט.
  שיעור של שעתיים תרגול מתנה!

  מחיר כרטיסייה מקצועית: 12X 292 ש"ח + מע"מ, (3,510 ש"ח כולל מע"מ). 

  דבר/י איתי (חגית) : grafficted.learn@gmail.com השאר את הפרטי הטלפון שלך ומועד שנוח לך ואחזור אליך בהקדם האפשרי.   * מיועד לסטודנטים שרוצים ללמוד תוכנה בצורה מקיפה כמו שצריך, ללא הפרעות של כיתה, עם דגש על הנושאים החשובים - עד להבנה של התלמיד את החומר הנלמד. 

  * המחירים כוללים מע"מ! לא כולל קרדיט. 
  * ניתן גם לרכוש כרטיסיית חיזוק- שהיא  של 4 שיעורים לחיזוק בנושאים מסוימים. 
  * התלמיד ייבחר לפי שיקול  דעת המורה.

  מה צריך ואיך אפשר לקבל שיעור פרטי אונליין: 
  אתה לא באמת צריך רשימת מצרכים לשיעור הפרטי אונליין, אלא בעיקר לוודא שהכול תקין ופעיל בצד שלך בכדי שנוכל לנהל שיעור חלק ללא הפרעות.
  שים לב! ניתן לצפות בסדרת הסרטונים שמסבירים כיצד שיעור פרטי אונליין עובד  אם החלטת שאתה רוצה להשקיע ולחזק את היכולות שלך בתוכנות השונות וללמוד תוכנות שימושיות בתחום הגרפיקה, בצעד הבא עליך לבחור כרטיסיית שיעור פרטי שמתאימה לתקציב שלך- וליצור קשר איתי ונתחיל ללמוד!

  שיעורים פרטיים בגרפיקה
  לימוד התוכנה אילוסטרייטור כולל מפגשי שיעורים פרטיים באילוסטרייטור - בכל שיעור פרטי באילוסטרייטור נדבר על כלים או פקודה אחרת שחשובה בתחום העיצוב ובשימוש היומיומי שלנו כמעצבים. אילוסטרייטור זוהי התוכנה המקצועית ביותר ליצירת גרפיקה למעצבים מתחומים שונים. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים באילוסטרייטור לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי באילוסטרייטור . 
  לימוד התוכנה פוטושופ כולל מפגשי שיעורים פרטיים בפוטושופ- בכל שיעור פרטי בפוטושופ נדבר על כלים או פקודה אחרת שחשובה בתחום הכרת התוכנה או בתחום עריכת תמונות ובשימוש של התוכנה לתחומים שונים. פוטושופ היא התוכנה המקצועית והוותיקה ביותר לעריכת תמונות שיפוץ תמונות או עיצוב אתרים באינטרנט. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים בפוטושופ לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי בפוטושופ. 

  אינדיזיין
  לימוד התוכנה אינדיזיין כולל מפגשי שיעורים פרטיים באינדיזיין- בכל שיעור פרטי באינדיזיין נדבר על היכולות של התוכנה או פקודה אחרת שחשובה בתחום העיצוב והעימוד והחשיבות של אינדזיין כמעצב, מתי לפנות דווקא לאינדיזיין ונדבר על חוזקות התוכנה והדברים שהתוכנה מעולה בהם. אינדיזיין זוהי התוכנה המקצועית ביותר ליצירת עימוד של גרפיקה למעצבים. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים באינדיזיין לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי באינדיזיין
  קצת על המרצה... 

  הי! שמי חגית אמיתי אני מרצה ומעצבת גרפית מנוסה! אני בתחום העיצוב למעלה מעשור, עבדתי בסטודיו שונים בתחומי עיצוב שונים, אני בעלת סטודיו לעיצוב מוכר מאוד ובו עיצבתי לעסקים רבים עיצוב לדפוס ועיצוב לאינטרנט. השיעורים שאני מעבירה הם מאוד יסודיים, מסודרים וגם מביאים עבודה יעילה עם הכלים שאני עצמי מעצבת באמצעותם לעסקים רבים תוצרים. 
  חגית אמיתי - מרצה


  המלצות... 

  "למדתי עם חגית פוטושופ בסדרת שיעורים פרטיים אונליין.
  לימוד פוטושופ בשיעור פרטי אונליין נוח טכנולוגית, מבוסס אינטרנט, אוזניות ומיקרופון. השיעור מתנהל ע"י צפייה בהדרכה של חגית שנעשית על מסך המחשב שלה ולאחר מכן מעבר למסך המחשב האישי, תרגול הנושא שנלמד וקבלת הכוונות במקביל.

  לימוד התוכנה היה ממוקד לתחום המקצועי אליו פניתי. חגית לימדה את פוטושופ באופן יסודי, תוך הטמעת קיצורי מקלדת רבים שמייעלים את העבודה בתוכנה
  בנוסף, קיבלתי חומר כתוב מוכן מראש והוכתבו הסברים לפי צורך. ניתן זמן לשאלת שאלות וחזרה על הסברים בסבלנות רבה. 
  ניתנו שיעורי בית רבים שעל תוצאותיהם עברנו בתחילת השיעור, קיבלתי פידבקים חיוביים ומחזקים, וכשהיה צורך גם שינויים, טיפים והסברים נוספים.

  חגית - מעצבת גרפית, בעלת ניסיון מקצועי רב, במסגרת לימודי העיצוב למדה גם הוראה, לכן יודעת להעביר מערכי שיעור מסודרים, יסודיים ומקצועיים, דבר שהיה לי חשוב מאוד ועזר לי בקבלת ההחלטה ללמוד איתה.

  מסגרת הלימוד התאימה לציפיותיי ברמה גבוהה, ממליצה בחום ללמוד עם חגית."

  שירה אבירם 

  מס' דוגמאות קטן לעבודות שעיצבתי: 

  יש לי ניסיון רב בהדרכת כיתות במכללות פרטיות, לימדתי סטודנטים רבים ממכללות גבוהות וממכללות פרטיות לעיצוב (מכללת שנקר, מכללת חולון, מכללת קווים, ויצו חיפה ועוד ועוד.. ) לימדתי סטודנטים לעיצוב אופנה, סטודנטים לעיצוב גרפי שרצו חיזוק בתוכנות ובעיצוב וגם גרפיקאים שרצו לחזק את הידע של הם בתוכנות השונות. 

  אז.. אם אתה מחויב לתהליך של הלמידה ומבין שעליך לתרגל, להכין שיעורים ושההשקעה שלך היא לא רק בכסף אלא במאמץ ושעות עבודה מעבר לכך- הגעת למקום הנכון. 

  דבר/י איתי (חגית) : grafficted.learn@gmail.com השאר את הפרטי הטלפון שלך ומועד שנוח לך ואחזור אליך בהקדם האפשרי. 

  אין תגובות:

  הוסף רשומת תגובה

  יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

  קראו גם את המאמרים הבאים:

  קראו עוד