איך שיעור פרטי אונליין בגרפיקה עובד?

מה זה שיעור פרטי אונליין? 
שיעור פרטי אונליין בגרפיקה- הוא שיעור פרטי רגיל לכל דבר, רק שבמקום שתבזבז זמן בלהגיע לבית המורה בתחבורה או ברכב, לשלם על דלק.. ובעיקר לבזבז זמן יקר! אתה נפגש עם המורה בנוחות של הבית שלך ובזמן שתואם מראש ונוח לך ולי :-). 

ישנו חשש תמידי לאנשים משיעור פרטי אונליין- זה נשמע כמו מושג שדורש ידע טכני גדול! אך לא כך הסיפור- מדובר במס' צעדים פשוטים וזהו! אפשר להתחיל ללמוד... כבר המון תלמידים שלי עברו ללמוד בצורה הזו והתוצאות והיעילות מוכיחות את עצמן. 

אז... מה צריך לשיעור פרטי אונליין? 
אתה לא באמת צריך רשימת מצרכים לשיעור הפרטי אונליין, אלא בעיקר לוודא שהכול תקין ופעיל בצד שלך בכדי שנוכל לנהל שיעור חלק ללא הפרעות.

שים לב! ניתן לצפות בסדרת הסרטונים שמסבירים כיצד שיעור פרטי אונליין עובד פה:
 • מחשב שעובד כמו שצריך (רצוי מחשב שעובד טוב ולא מחשב איטי) 
 • חיבור לאינטרנט תקין
 • בדיקת שמע במחשב וחיבור למיקרופון שעובד

 • חשבון ג'ימייל פעיל (עם סיסמה שאתם זוכרים אותה)


 • איך משתתפים בשיעור פרטי אונליין? 


  איך השיעור הפרטי אונליין עובד תכ'לס 

  https://hangouts.google.com/

  אם החלטת שאתה רוצה להשקיע ולחזק את היכולות שלך בתוכנות השונות וללמוד תוכנות שימושיות בתחום הגרפיקה, בצעד הבא עליך לבחור כרטיסיית שיעור פרטי שמתאימה לתקציב שלך- וליצור קשר איתי ונתחיל ללמוד!

  אם החלטת שאתה רוצה להשקיע ולחזק את היכולות שלך בתוכנות השונות וללמוד תוכנות שימושיות בתחום הגרפיקה, בצעד הבא עליך לבחור כרטיסיית שיעור פרטי שמתאימה לתקציב שלך- וליצור קשר איתי ונתחיל ללמוד!

  שיעורים פרטיים בגרפיקה
  לימוד התוכנה אילוסטרייטור כולל מפגשי שיעורים פרטיים באילוסטרייטור - בכל שיעור פרטי באילוסטרייטור נדבר על כלים או פקודה אחרת שחשובה בתחום העיצוב ובשימוש היומיומי שלנו כמעצבים. אילוסטרייטור זוהי התוכנה המקצועית ביותר ליצירת גרפיקה למעצבים מתחומים שונים. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים באילוסטרייטור לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי באילוסטרייטור . 
  לימוד התוכנה פוטושופ כולל מפגשי שיעורים פרטיים בפוטושופ- בכל שיעור פרטי בפוטושופ נדבר על כלים או פקודה אחרת שחשובה בתחום הכרת התוכנה או בתחום עריכת תמונות ובשימוש של התוכנה לתחומים שונים. פוטושופ היא התוכנה המקצועית והוותיקה ביותר לעריכת תמונות שיפוץ תמונות או עיצוב אתרים באינטרנט. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים בפוטושופ לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי בפוטושופ

  אינדיזיין
  לימוד התוכנה אינדיזיין כולל מפגשי שיעורים פרטיים באינדיזיין- בכל שיעור פרטי באינדיזיין נדבר על היכולות של התוכנה או פקודה אחרת שחשובה בתחום העיצוב והעימוד והחשיבות של אינדזיין כמעצב, מתי לפנות דווקא לאינדיזיין ונדבר על חוזקות התוכנה והדברים שהתוכנה מעולה בהם. אינדיזיין זוהי התוכנה המקצועית ביותר ליצירת עימוד של גרפיקה למעצבים. לפרטים נוספים על מפרט השיעורים באינדיזיין לחצו פה: לפרטים על שיעור פרטי באינדיזיין


  בדוק את כרטיסיות השיעורים הפרטיים שמתאימה לך וצור קשר!


  קצת על המרצה... 

  הי! שמי חגית אמיתי אני מרצה ומעצבת גרפית מנוסה! אני בתחום העיצוב למעלה מעשור, עבדתי בסטודיו שונים בתחומי עיצוב שונים, אני בעלת סטודיו לעיצוב גרפי בו אני מספקת ומעצבת לעסקים רבים עיצוב ומיתוג לדפוס ומיתוג גרפי לאינטרנט. השיעורים שאני מעבירה הם מאוד יסודיים, מסודרים וגם מביאים עבודה יעילה עם הכלים שאני עצמי מעצבת באמצעותם לעסקים רבים תוצרים. 
  הנה מס' דוגמאות קטנטות למה שעשיתי עם התוכנות השונות במיתוג של עסקים שונים: 

  יש לי ניסיון רב בהדרכת כיתות במכללות פרטיות, לימדתי סטודנטים רבים ממכללות גבוהות וממכללות פרטיות לעיצוב (מכללת שנקר, מכללת חולון, מכללת קווים, ויצו חיפה ועוד ועוד.. ) לימדתי סטודנטים לעיצוב אופנה, סטודנטים לעיצוב גרפי שרצו חיזוק בתוכנות ובעיצוב וגם גרפיקאים שרצו לחזק את הידע של הם בתוכנות השונות. 


  אז.. אם אתה מחויב לתהליך של הלמידה ומבין שעליך לתרגל, להכין שיעורים ושההשקעה שלך היא לא רק בכסף אלא גם במאמץ ושעות עבודה מעבר לכך- הגעת למקום הנכון. 

  דבר/י איתי : grafficted.learn@gmail.com השאר את הפרטי הטלפון שלך ומועד שנוח לך ואחזור אליך בהקדם האפשרי. 

  אין תגובות:

  הוסף רשומת תגובה

  יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

  קראו גם את המאמרים הבאים:

  קראו עוד