פינטרסט מילון המושגים האולטימטיבי

מה זה פינטרסט?
פינטרסט  היא רשת חברתית מאוד פופולארית. פינטרסט היא רשת חברתית שלרוב נשים משתמשות בה, זהו קהל היעד שיותר משתמש ומבקר ברשת בעיקר בארה"ב, הייחודיות שבה היא הקלות לתפעול בה, השימוש בתמונות בעיקר, ההשראה שהרשת מעניקה ומפזרת. 

פינטרסט מאפשרת לכם לשמור בפייבוריט שלכם במקום קישור תמונה ולנעוץ מרחבי האינטרנט תמונות של נעליים שאהבתם, מכוניות שראיתם, מקומות שהייתם רוצים לבקר בהם ועוד...

פינטרסט זוהי רשת שעובדת על כמה צירים שמוכרים לנו מרשתות אחרות, ישנם מושגים כמו עוקבים ונעקבים שמוכרים לנו מעולם הטוויטר, הלייק המוכר מפייסבוק . זוהי רשת ויזואלית שמבקום לדבר מראה... במקום לעסוק בחברויות, אנשים, היא עוסקת בדברים שמקשרים בין אנשים מרחבי העולם, זה היופי בפינטרסט העיסוק בדברים שאנו אוהבים, במשאלות שלנו, במוצרים שאנחנו אוהבים, בבית שהיינו רוצים שיהיה לנו, בסגנון הלבוש ועוד....
מה זה pin? או בעברית נעץ (סיכה)
בעברית משמעות המילה היא סיכה או נעץ, בפינטרסט משמעות הסיכה, היא שהנעץ הינו כפתור שבאמצעותו ניתן לניעוץ תמונות, דברים ויזואליים ללוח המודעות שלכם, אפשר לניעוץ כל תמונה מכל אתר ברחבי האינטרנט, או להעלות תמונות משלכם מן המחשב. 

מה זה board? או בעברית לוח(לוח השראה/לוח מודעות)
לוח הוא אוסף של סיכות שנעצתם בתמונות/ווידאו, מעין חוצץ שמכיל בתוכו דפים הקשורים לנושא החוצץ, ניתן ליצור לוח בכל נושא ולהוסיף לתוכו כמה נעצים Pin שרוצים. הנושאים יכולים להיות: אוסף מתכונים, תכנון חתונה, ריהוט, עיצוב ועוד.. כיד הדימיון.... ממש אלבומים שמתוייגים כל פעם בנושא אחר.

מה זה Repin? או בעברית ניעוץ מחדש 
זוהי פעולה שבה משתפים מחדש ניעוץ שלכם, כל עוקב יכול לנעוץ מחדש תמונה שלכם שהוא אהב, כך פעולה זו של repin  הופכת את הנוכחות שלך חייה והעבודה שלכם נחשפת בפני העוקבים של אותו אדם שביצע ניעוץ מחדש מחדש וחוזר חלילה.
תהליך זה של repin מביא את ההשראה והעבודה שלכם למקום של נוכחות מתמדת. 


מה זה Like? או בעברית אהבתי 

לייק- אהבתי, כאשר אתם אוהבים תמונה ניתן ללחוץ לייק, כשמרחפים מעל תמונה ניתן לראות את כפתור הלייק.  לאחר לחיצה על לייק נוכל למצוא את כל הלייקים שלחצנו באיזור הפרופיל שלנו, התמונה שלחצנו עליה לייק לא תתווסף לאוסף הלוחות שלנו. 

מה זה followers? או בעברית עוקבים
עוקבים הם אנשים שיעקבו אחרי הלוחות שלכם, כל פעם שתעדכנו את הלוח שלכם הboard זה יופיע אצלם בקיר המרכזי של פינטרסט. אם תצרו לוח חדש אוטומטית העוקבים יעקבו אחריו. ניתן לעקוב אחר לוחות ואחר אנשים (כל הלוחות שלהם). 


מה זה Following ? או בעברית נעקבים
נעקבים הם האנשים שאתם עוקבים אחרי הלוחות שלהם, כל פעם שהם יעדכנו את הלוח הספציפי שעקבתם אחריו, או כל הלוחות שלהם, זה יופיע אצלכם בקיר המרכזי בפינטרסט. אם אותם אנשים ייצרו לוח חדש אוטומטית תעקבו אחריו. ניתן לעקוב אחר לוח בודד ואחר כל הלוחות של אדם. (כל מעקב אחר Pin אוטומטית יוצר מעקב על הלוח שאליו הpin שייך).

* ניתן לעקוב אחר לוח ספציפי ואחר כל הלוחות של מישהו/י. 

מתנות בפינטרסט
מתנה בפינטרסט היא כאשר יש תגית מחיר על מוצר הוא נכנס אוטומטית לקטגוריה של -מתנות.
קטגוריה זו מחולקת לתתי קטגוריות של טווחי מחירים בין 1$-20$ או טווחי מחירים גבוהים יותר, בהתאם לצורך וליכולת שלכם. 

קטגוריה זו יצרה סוג של מנוע חיפוש קהילתי למתנות ולקניות! 


חיפוש בפינטרסט  


כשנקליד ערך חיפוש ברובריקת החיפוש, ונלחץ על זכוכית המגדלת, נקבל תוצאות עם  שלוש אפשרויות :
1. Pins - נעצים 2. לוחות- boars 3. אנשים - pinners 
רצוי כאשר אנו נותנים שמות ללוחות, לסיכות שלנו, לחשוב שיווקית ולהשתדל תמיד לשים מילות מפתח, אלו יעזרו לאנשים למצוא תוצאות שבאמצעותן יגיעו אלינו. 

רוצים לדעת עוד על פינטרסט?? 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד