מדריך פינטרסט - איך נועצים סיכה בפינטרסט?

מה זה פינטרסט? 

הכנתי מס' מאמרים שיש לקרוא אותם לפני מאמר זה: 

מה זה לנעוץ סיכה בפינטרסט?

נעיצת סיכה בפינטרסט זוהי פעולה שבה אנו יכולים לבחור אתר שבו יש תמונות שאנו אוהבים או מתחברים אליהם ולשמור את אותה תמונה, פינטרסט מזהה מן האתר את התמונה שבחרנו מהאתר החיצוני או את התמונה שהעלינו מתוך המחשב.

בשלב הבא בפינטרסט לאחר בחירת התמונה שעונה למה שאנחנו רוצים או אוהבים, נותר לנו לנעוץ אותה (לשייך) לתוך אלבומים (לוח השראה) שאנחנו יוצרים מקטלגים ומתאימים לנושא.מהות נעיצת סיכה בפינטרסט

נעיצת סיכה בדרך הפעולה שנראה בהמשך הכתבה, היא שיטה אחת מיני שיטות רבות לנעוץ תמונות או ווידאו מאתרים שונים לתוך פינטרסט, נעיצת סיכה באופן הבא היא השיטה הפשוטה ביותר, במאמרים הבאים נלמד על שיטות מתקדמות יותר.


בפינטרסט מהות הניעוץ ובכלל הרעיון של פינטרסט הוא האפשרות לשוטט ברחבי המרשתת (האינטרנט) וללקט דברים שאנחנו אוהבים ולנעוץ אותם לתוך לוחות מודעות שאנו יוצרים ומקטלגים לפי העניין שלנו בנושא.

היופי בפינטרסט שאתם יכולים לנעוץ תמונה מתוך אתרים שנתקלתם בהם אתם יכולים להעלות תמונה מן המחשב שלכם ואתם יכולים גם לבחור כתובת url של אתר ומתוכו לבחור תמונה.


הניעוץ בסיכה בפינטרסט מאפשר לנו ממש ללקט תמונה אחר תמונה עד שמצטבר אלבום תמונות או ווידאו, ניתן בפינטרסט לנעוץ רק תמונה אחת - אי אפשר לבחור כמה תמונות. 


לדוגמה: אני יכולה ליצור לוח מודעות ששמו "טיולים בעולם" ואז בתהליך העבודה בפינטרסט- יש לי אפשרות להעלות תמונות שלי מן המחשב האישי ולשייך אותן ללוח "טיולים בעולם" או אפשרות נוספת להקליד כתובת של אתר תיירות, לזהות תמונות מן האתר ולבחור את התמונה הרצויה, בשלב הבא ניתן לבחור או ליצור לוח השראה, לכתוב ולפרט על התמונה.. ובסוף ללחוץ: pin it


מדריך פינטרסט - איך נועצים סיכה?
שיטה ראשונה ובסיסית איך לנעוץ תמונה מהאתר שלנו. (את שאר השיטות נראה בהמשך..)

1. לוחצים על add+,
2. נפתח חלון המבקש מאתנו לבחור מה אנו רוצים להוסיף, בדוגמא זו נבחר,  add a pin  -

בחלון  נוסיף בשורה את כתובת האתר שלנו, או של אתר שממנו אתם רוצים לניעוץ תמונה או כל ויז'ואל, מיצג חזותי אחר.

השלבים לנעיצת סיכה בפינטרסט
3. אחרי שנרשום את כתובת האתר, נלחץ-> find images פינטרסט תזהה את הוויזואליים השונים ותבקש מאתנו לבחור מה אנו רוצים לניעוץ, נבחר באמצעות כפתורי - Next  ו Prev ונדפדף בתמונות או הווידאו שפינטרסט מזהה בכתובת האתר שהזנו. (ראה בתמונה שלב 1).

4. לאחר מכן רצוי לבחור אלבום/לוח ולשייך את הניעוץ שלנו לאחת מן הקטגוריות או לוחות שיצרנו בעבר, במידה ולא יצרנו ישנה האפשרות ליצור לוח השראה חדש, נקליד שם(אפשרי בעברית או באנגלית או גם וגם)  ונלחץ create. (ראה בתמונה שלב 2).


5. חייב להוסיף איזשהו תיאור, אחרת לא נוכל להשלים את פעולת הניעוץ. רצוי לכתוב משהו עם מילות מפתח שקשורות לעסק שלכם, שמתארות את התמונה, ורצוי להוסיף כתובת אתר אינטרנט. (ראה בתמונה שלב 3).

6. זהו! נשאר ללחוץ Pin it   (ראה בתמונה שלב 4).

7. ניתן גם לשתף ולהפיץ הלאה בלחיצה על תיבת הסימון של טווויטר. (ראה בתמונה שלב 5).

8. בסוף התהליך- יצרנו בפינטרסט לוח השראה ובתוכו התמונה שנעצנו לתוכו וכך לוח השראה נראה: 

אני רוצה לשמוע על פתיחת קורס פינטרסט לעסקים

רוצים לדעת עוד על פינטרסט?

2 comments:

  1. יש לי כמה לוחות בפינטרסט. כל התמונות לקוחות מלוחות אחרים. עכשיו אני רוצה לשים דברים שלי ובהמשך ארצה להשתמש בזה ככלי שיווקי. האם במדריך שאת נותנת חינם יש את כל התשובות לכך.

    השבמחק
    תשובות
    1. הי יהודית, במדריך יש הסבר על פינטרסט ועל שימוש בסיסי בפינטרסט, לגבי שאלתך, אין שום מניעה להשתמש בפינטרסט ככלי שיווקי ובלוחות שהקמת בעתיד, כולל נעיצה לתוכן או יצירת לוח חדש לצורך העניין :-) בלי קשר המדריך הוא חינמי!!! אני ממליצה להוריד אותו כי גם כך תקבלי הרבה טיפים על פינטרסט שלא אשים פה באתר.

      מחק

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד