פינטרסט - תקנון חוקיות והנחיות שימוש (מתורגם)

פינטרסט - תקנון חוקיות והנחיות שימוש (התקנון מתורגם)
חוקיות בפינטרסט- התקנון של פינטרסט
פינטרסט - חוקים והנחיות לשימוש בפינטרסט

תקנון פינטרסט
פינטרסט טרחה והכינה מצע של חוקים לשימוש ברשת החברתית, פינטרסט בחרה 5 חוקים שיש להתנהג על פיהם, מעין קוד לבוש, נכון אפילו לומר שזהו קוד השימוש בפינטרסט ואלו הם ההנחיות לשימוש בפינטרסט:


הפגינו כבוד
בפינטרסט ישנה קהילה גדולה של אנשים, טעם אישי הוא כשמו הוא- טעם אישי, יש להפגין כבוד בשיחות ובההערות שלנו.

היו אותנטים
בפינטרסט אתה מבטא את עצמך, את מי שאתה, פינטרסט חושבים שלהיות אותנטיים ונאמנים למי שאתם יהפוך את פינטרסט למקום טוב יותר. ובסופו של דבר יגרום לכם בטווח הארוך לקבל כמות של עוקבים גבוה יותר.

הקפידו על קרדיט למקור שלכם או של אחרים
הדרך היעילה ביותר בניעוץ סיכה היא כאשר יש קישור חיצוני לניעוץ ל-pin. אם הבחנתם שניעוץ מסויים (תמונה/או וידאו או כל תוכן אחר) לא קושר למקור שממנו הוא נלקח, השאירו תגובה כך שהנועץ המקורי יוכל לעדכן זאת. יש לזה חשיבות של זכויות יוצרים אך יתרה מכך זה הרבה יותר יעיל כשמופנים לבלוג או לתמונה המקורית.

דווחו על תוכן פוגעני
בפינטרסט לא מרשים להציג: עירום, תוכן אלים, או תכנים שמעודדים אנשים לפגוע בעצמם. אם מצאתם תוכן שמפר את תנאי השימוש או מדיניות שימוש אתה יכול להגיש בקשה לבדיקה על ידי לחיצה לייד הניעוץ- דווח על הנעץ report pin.

שתפו כיצד לדעתכם ניתן לשפר את פינטרסט
פינטרסט בתחילת דרכם, הם רוצים לדעת מה עובד ומה לא. אם כן תשלחו בקשה לשיפור זה לא מבטיח שהם יגיבו לכל אחד או לכל דואר אלקטרוני, אך הם לוקחים את ההערותיכם ותשומת הלב שלכם ברצינות רבה, ניתן ליצור קשר איתם בכל עת ב: http://support.pinterest.com


3 תגובות:

 1. מותר להשתמש בכל תמונה שנמצאת בפינטרסט לפייסבוק או לרשתות חברתיות אחרות?

  השבמחק
 2. לא. אסור. לכל יצירה או עיצוב יש זכויות יוצרים - רק באישור היוצר עצמו ומתן קרדיט ניתן להעלות ולפרסם יצירה שלו, אחרת את מפירה חוק זכויות יוצרים. יש אנשים ששמים קרדיט וחושבים שזה מספיק וזה לא, צריך אישור של היוצר.
  יש סרטון שהכנתי על איך להגיע ולבדוק מהכין התמונה המקורית הגיעה ככה ניתן למצוא את היוצר- או לפחות יש סיכוי למצוא ולברר מולו האם אפשר לפרסם יצירה כזו או אחרת.

  השבמחק
 3. https://www.youtube.com/watch?v=XrSwKE3UI_c

  השבמחק

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד