חתימה למייל ג'ימייל

יצירת חתימה אלקטרונית ב- Gmail
בסרטון זה נראה שלב אחר שלב כיצד להתקין חתימה בדואר של ג'ימייל, כך שבכול פעם שתפתחו מכתב חדש יופיע באופן אוטומטי החתימה הדיגיטלית שלכם עם פרטי ההתקשרות ועם לוגו שלכם.
חתימה למייל ג'ימייל

למה חתימה למייל חשובה?
לחתימה דיגטלית ישנה חשיבות לקידום וייצוג של העסק/חברה שלכם, ניתן לנצל את החתימה האלקטרונית שלכם לקידום האתר שלכם או רשת חברתית כזו או אחרת, כמו כן חתימה ב -דואר אלקטרוני ב gmail מהווה חלק חשוב מן התדמית הכוללת של החברה שלכם, במידה ויש לכם לוגו, ניירת ושאר אלמנטים מעוצבים בשפה גרפית, הרי שגם חתימה למייל מחוייבת בשפה זו, וכל זאת בכדי ליצור אחידות וזהות לעסק שלכם בפני לקוחות קיימים או פוטונצייאלים. כמו כן אי אפשר להתחמק מכך שגם אספקט הרושם קיים וכאשר אתה מקבל דואר אלקטרוני עם חתימה מעוצבת יש בזה רושם רציני ומקצועי.
ועכשיו לסרטון...בהצלחה.


כפי שצפיתם בסרטון ובכלל,בוודאי שמתם לב שלא ניתן למקם את החתימה בראש המכתב כאשר אתם לוחצים: השב/העבר, זוהי בעייה נפוצה בג'ימייל הפתרון הפשוט הוא להעתיק את החתימה ולשלוח.. אך ישנם אתרים שמציעים פתרונות יותר טובים, ומאפשרים לא רק הגדרות כגון הנ"ל, אלא גם מאפשרים שימוש מרובה במספר חתימות, ומאפשרים לכם לבחור לשים חתימה כזו או אחרת או כלל לא.
אני מצרפת לכם קישור לאתר עם מס' פתרונות לנושא חתימה למייל ג'ימייל:
http://www.makeuseof.com/tag/5-ways-to-create-custom-multiple-signatures-in-gmail/
וקישור לאתר ספציפי שמאפשר שליטה נוחה בחתימה למייל של ג'ימייל כולל הוספת קישורים לרשתות השונות:http://www.wisestamp.com

בהצלחה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם תגובה על המאמר? רוצים לשאול שאלה? אם כן אז זהו המקום להשאיר תגובה.

קראו גם את המאמרים הבאים:

קראו עוד